• Ariadna JAVA

Ariadna JAVA

Czy zmielić?
Masa netto
500g
60.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu natychmiast
Zostaw telefon

Ariadna JAVA

 

Kolejne wydanie tej mieszanki, pierwsze w tym roku. Espresso jest bardzo słodkie i przyjemne. Specjalna wersja naszej najbardziej popularnej mieszanki. Oprócz typowych dla niej arabik z Brazylii, mamy tutaj ogromnych rozmiarów robustę z wyspy Java i ziarna naszej ulubionej Kolumbii. Aromat niniejszej mieszanki jest nieco bardziej bogaty. W smaku pozostają wciąż mocne i gęste, czekoladowe wrażenia w tle, a espresso prezentuje się pięknie i jaskrawo.

 


Bestseller palarni Mastro Antonio. Mieszanka pomyślana tak, aby mogła dać zadowalające efekty także w przypadku ekspresów domowych. Z założenia skonstruowana jest tak, aby uzyskać minimum kwaskowatości oraz maksimum percepowanej czekolady, słodycz oraz body. Reprezentuje espresso potente: mocne i zdecydowane, ale przy tym gęste i pozbawione szorstkości. Mitologiczna nazwa Ariadna jest ukłonem w stronę pań i śródziemnomorskim skojarzeniem.

 

Od paru lat Ariadna jest bestsellerem naszej palarni. Doskonale sprawdza się w profesjonalnych barach i domowych kawiarenkach. Zawiera 80% świetnych arabik (Brazylia Cerrado, Brazylia Minas Gerais) oraz 20% dobrej robusty. Warto spróbować tej mieszanki, zaparzając ją innymi metodami: moka, aeropress, french press.

 

Data palenia: 26/03

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie